SonSürüm: 0.50a | Community: 0.51c
 Deutsch English Français Hebrew Chinese Traditional Spanish Italian Polish Lithuanian Estonian Danish Swedish Dutch (Netherlands) Portuguese (Brazil) Czech Portuguese - Portuga Russian Catalan Turkish Finnish Romanian Greek Serbian Chinese Simplified Get eMule at SourceForge.net. Fast, secure and Free Open Source software downloads


Listeler HelpNAV

Aktarımlar sekmesi şu anki indirme ve gönderme'leriniz hakkında birçok bilgi sağlar. Varsayılan olarak ekran bölünmüş kipinde kullanılır. Bölünmüş kipinde, en üstteki yarım ekran indirmelerinizi gösterirken en alttaki yarım ekran bu (Sırada, Bilinen İstemciler, Gönderiliyor ve İndiriliyor) dört bilgi görüntüsünden birini görüntüler. En alttaki panelde görmek istediğiniz bilgiye geçiş yapmak için bölücünün yanındaki düğmeye basın. Varsayılan olarak düğme, en alttaki yarımda normal olarak bilgi görüntüsünü Göndermeler olarak görüntüleyecektir. Buna basmak çeşitli seçenekleri içinde döndürecektir:

Göndermeler listesi düğmesi Sırada listesi düğmesi Bilinen İstemciler listesi düğmesi

Aynı zamanda dört bilgi görüntüsünden birini bütün pencerede görüntülemek için seçebilirsiniz. Bunu yapmak için en üstteki düğmeye basın.

Uygulandığı sürüm: .46a+


Last Update: 16.03.2006 1:42
SSS
Genel Bilgiler
 
  Simgeler
İlerleme Çubuğu Renkleri
QR - Sıra Numarası
ID Açıklama
Oranlama ve Skor
Listeler
Kullanılan Dosyalar
eMule Denetimi
Seçenekler


Privacy Policy