SonSürüm: Stable: 0.50a | Beta: 0.50b
 Deutsch English Français Hebrew Chinese Traditional Spanish Italian Polish Lithuanian Estonian Danish Swedish Dutch (Netherlands) Portuguese (Brazil) Czech Portuguese - Portuga Russian Catalan Turkish Finnish Romanian Greek Serbian Chinese Simplified 


eMule İndirin


Not: Kurulabilir dosya tüm diller ile gelir. Arşiv dosyası sadece 4 dille gelir (İngilizce,Almanca,Fransızca,İspanyolca).
İlave diller eMule tarafından istenirse indirilebilir (eMule tercihlerinden dili seçin).Şimdiki sürümün ED2k-Bağlantısı...


Kurulabilir v0.50a  İndirilen: 4,630,282 | Tüm Sürümler: 448,245,578
İndir
Bu uygulama bilindik etkileşimli kur yöntemiyle eMule'u, içerdiği tüm dilleri ve yardım dosyalarını kurar

Arşiv v0.50a  İndirilen: 307,033 | Tüm Sürümler: 44,218,801
İndir
Bu arşiv sadece içinde 4 dil içeren eMule'u çalıştırmanız için ihtiyacınız olan dosyaları içerir ve arşivden çıkartmanız gerekir

Kaynakkod v0.50a  İndirilen: 191,075 | Tüm Sürümler: 21,410,970
İndir
Bu arşiv sadece bu yayımın kaynak dosyalarını içerir ve arşivden çıkarılması gerekir, talimatlar için readme.txt dosyasını okuyun!


Yardım dosyaları

Yardım dosyaları bir çok kullanışlı bilgi, açıklama, SSS ve kılavuzlar içerir.
Seçtiğiniz yardım dosyasını eMule 'un kurulum klasörüne indirin! Ondan sonra yardımı başlatmak için eMule 'un içinde F1 tuşuna basın!

İngilizce (v.44a)
Almanca (v.43b)
Fransızca [Ogmios] (v.30c)
İspanyolca [linux_rodo] (v.42f)
Çince geleneksel [CML] (v.43b)
İtalyanca [enkyDEV Team] (v.27c)
Portekizce (Brezilya) [CrazyHorse] (v.42f)Fazladan ve ilave araçlar


VideoLAN v1.0.5 için eMule parça dosyası erişim modülü v0.5.1

Bu erişim modülünün amacı eMule parça dosyalarının VideoLAN (v1.0.5 ) medya oynatıcısıyla seğredilmesini sağlamaktır.Eski VLC sürümleri için erişim modülü SourceForge proje sayfasında mevcuttur.
Daha fazla bilgi Benioku'da (indir bölümünde) ve belgelerde mevcut.

Eklenti İndir
Eklenti Kaynaklarını İndir


MuleMRTG

MRTG - Çoklu Rota Trafik Çizicisi (Multi Router Traffic Grapher) HTML belgelerinde bu bilgileri grafik olarak görüntüleyen bir araçtır.
Windows NT serileri (NT, 2k, XP, 2003) içine yapılmış performans ekran konsolu ile performans bilgisini görüntüleyebilr ve günlükleyebilir. eMule (v.42.1+) da performans ekran konsolunun yaptığı gibi aynı biçimde bazı performans verisini günlükleyebilir.

Lütfen ilk bu kurulum bilgisini okuyun!
Ondan sonra eMule için MRTG'nin kurucusunu indirin.


Bağlantı Oluşturucu

Bağlantı Oluşturucu, çeşitli formatlarda eD2k bağlantıları oluşturmak için kullanışlı bir araçtır. Özellikle HTTP kaynaklı bağlantı oluşturmak için kullanışlıdır. Web tasarımcıları: HTTP bağlantılarının popüler dosyaları yayınlamanıza nasıl mükkemmel yardım edebildiğine bu yardım konusundan bakın.

Bağlantı Oluşturucu'yu İndir
Bağlantı Oluşturucu Kaynaklarını İndir


Medya Bilgisi

MedyaBilgisi medya dosyalarındaki bilgileri genişce görüntülemek için bir projedir ve de eMule'un kurulum dizinine kopyalanarak medya dosyalarının daha fazla bilgilerini Ayrıntıları Göster diyaloğunda göstermek için MediaInfo.dll dosyasını sağlar. Hatta dosya uzantılarını dosyanın başlığına göre doğruluğunu kontrol eder.

MediaInfo.dll İndir


Araç çubukları

eMule 0.42 'den beri araç çubuğunu özelleştirmek mümkün (eMule 'un en üstündeki düğme çubuğu). Düğmeler kaldırılabilir, tekrar dizilebilir ve hatta değiştirilebilir!
Bu yeni araç çubuklarının geniş bir koleksiyonu bu web adresinde mevcut: http://www.kademliaskins.net/