SonSürüm: 0.50a | Community: 0.51b
 Deutsch English Français Hebrew Chinese Traditional Spanish Italian Polish Lithuanian Estonian Danish Swedish Dutch (Netherlands) Portuguese (Brazil) Czech Portuguese - Portuga Russian Catalan Turkish Finnish Romanian Greek Serbian Chinese Simplified Get eMule at SourceForge.net. Fast, secure and Free Open Source software downloads


Krediler HelpNAV
> Bu krediler nedir ve neden bunları toplamalıyım?
> Kredi sayımı nerede görebilirim?
> Clients.met dosyasını kaybettim / sildim. Kredilerim gitti mi?
> Krediler güvende midir?
> Her hangi bir şekilde krediler nasıl kaybedilir.

Bu krediler nedir ve neden bunları toplamalıyım?
Krediler dosya gönderen kullanıcılara ödül vermektir. Aktarılan veri miktarı belirli istemcilere verilen kredi miktarını belirler. Bunlar genel değildir, yani bunları sadece size veren istemci kullanabilir. Krediler, eMule'un sırasında istemcinin nasıl hızlı ilerleyeceğinin hesaplandığı zamanki ana değiştiricidir. Sahip olduğunuz fazla kredi sizi diğer insanların sıralarında hızlı ilerletecektir.
Kredi sayımı nerede görebilirim?
Sayılarda hile yapılmasını engellemek için kredilerin yerel olarak depolanması sabit diskinizde değil de diğer istemcilerin sabit diskinde olur. Bu yüzden kendi kredilerinizi görmeniz mümkün değildir.
Clients.met dosyasını kaybettim / sildim. Kredilerim gitti mi?
Bu dosyayı kaybetmeniz kredilerinizin gittiği anlamına gelmez, ama sizin istemcinizde olan diğer insanların tüm kredilerinin gittiği anlamına gelir. eMule clients.met dosyasının yedeğini oluşturur (clients.met.BAK). Böylece yedeğin ismini clients.met olarak değiştirerek dosyayı geri yükleyebilirsiniz.
Krediler güvende midir?
eMule kredilerin bu özel istemciye ait olduğuna emin olmak için anahtar anlaşması yöntemi kullanır. Krediler sadece kimlik denetimi başarılı olan kullanıcılar için depolanır.
Her hangi bir şekilde krediler nasıl kaybedilir.
Yukarıda anlatıldığı gibi krediler güvenli kullanıcı kimlik denetimi ile birleştirilir. Bu kimlik denetimi için gizli anahtar preferences.dat ve cryptkey.dat dosyalarında depolanan bilgilerden hesaplanır. Bu dosyalardan biri silindiğinde / kaybolduğunda, kredilerin gerçek sahibi olduğunuzu daha fazla kanıtlayamazsınız.
Eğer sadece cryptkey.dat dosyasını kaybederseniz, preferences.dat dosyasının da silinmesi zorunludur.

Last Update: 06.01.2006 9:54
SSS
 
  Kurulum ve Güncellemeler
Sunucu, Bağlantı ve ID
Krediler
Ayarlar ve Hız
Diğer
eMule Kullanımı
İndirmeler ve Paylaşılan Dosyalar
Krediler
Simgeler
Genel Bilgiler
Seçenekler


Privacy Policy