SonSürüm: 0.50a | Community: 0.51c
 Deutsch English Français Hebrew Chinese Traditional Spanish Italian Polish Lithuanian Estonian Danish Swedish Dutch (Netherlands) Portuguese (Brazil) Czech Portuguese - Portuga Russian Catalan Turkish Finnish Romanian Greek Serbian Chinese Simplified Get eMule at SourceForge.net. Fast, secure and Free Open Source software downloads


Krediler HelpNAV
> Kredi nedir ve neden toplamalıyım?
> Kredi durumumu nereden görebilirim?
> clients.met dosyamı kaybettim / sildim . Kredilerim gitti mi?
> Krediler güvenli mi?
> Krediler başka nasıl kaybedilebilir.

Kredi nedir ve neden toplamalıyım?
Krediler size gönderme yapmış kullanıcılar için ödüldür. Aktarılan veri miktarı sizin bir istemciye vereceğiniz kredi miktarını belirler. Genel değildir, anlamı size bunu vermiş olan istemci tarafından kullanılabilir. Krediler bir istemcinin eMule kuyruğunda ne kadar hızlı ilerleyeceği hesaplanırken kullanılan büyük bir değişticidir. Fazla krediniz olması diğer kişilerin kuyruğunda sizin hızlı ilerlemenizi sağlayacaktır.
Kredi durumumu nereden görebilirim?
Kredilerin kendi çıkarlarına göre değiştirilmesini önlemek için, krediler sizin sabit diskinizde saklanmaz. Bunlar diğer istemcilerin sabit disklerindedir. Kendi kredinizi gömek mümkün değildir.
clients.met dosyamı kaybettim / sildim . Kredilerim gitti mi?
Bu dosyayı kaybetmek sizin kredilerinizin gittiği anlamına gelmez, Ancak diğer kişilerin sizin istemcinizdeki tüm kredilerini kaybetmiş olursunuz. eMule clients.met dosyasının bir yedeğini oluşturur. (clients.met.BAK) Böylece yedek dosyanın adını clients.met olarak değiştirip kredileri geri yükleyebilirsiniz.
Krediler güvenli mi?
eMule kredilerin bu özel istemciye ait olduğundan emin olmak için anahtarlı öntanişma yöntemi kullanır. Bu kullanıcı için saklanan krediler yalnızca kimlik doğrulaması başarılı olursa verilir.
Krediler başka nasıl kaybedilebilir.
Yukarıda da anlatıldığı gibi, krediler güvenli kimlik doğrulaması ile verilecektir. Bu doğrulama için gerekli gizli anahtar hesaplanırken preferences.dat ve cryptkey.dat dosyalarındaki bilgiler kullanılacaktır. Bu dosyalardan birini kaybedilmesi / silinmesi, sizin bu kredilerin gerçek sahibi olduğunuzu bir daha kanıtlayamacağınız anlamına gelir.
Sadece cryptkey.dat kaybederseniz, mecburen preferences.dat dosyasıda silinecektir.

Last Update: 26.02.2006 16:18
SSS
 
  Kurulum ve Güncellemeler
Sunucu, Bağlantı ve ID
Krediler
Ayarlar ve Hız
Diğer
eMule Kullanımı
İndirmeler ve Paylaşılan Dosyalar
Krediler
Simgeler
Genel Bilgiler
Seçenekler


Privacy Policy