SonSürüm: 0.50a | Community: 0.51b
 Deutsch English Français Hebrew Chinese Traditional Spanish Italian Polish Lithuanian Estonian Danish Swedish Dutch (Netherlands) Portuguese (Brazil) Czech Portuguese - Portuga Russian Catalan Turkish Finnish Romanian Greek Serbian Chinese Simplified Get eMule at SourceForge.net. Fast, secure and Free Open Source software downloads


Kurulum ve Güncellemeler HelpNAV
> İşletim sisteminin etkisi nedir?
> Hata mesajı, oleacc.dll bulunamadı
> Kurulabilir veya Arşiv?
> eMule'u yeni sürümüne güncellediğimde ayarlarımı / indirmelerimi nasıl korurum?
> eDonkey / Overnet'ten eMule'a güncelleme ve indirmeleri koruma

İşletim sisteminin etkisi nedir?
Windows 95'den sonra eMule tüm windows sürümleri ile çalışır. P2P uygulaması bir çok ağ bağlantısı kullanır ve bu yüzden düzgün ağ yapısına ihtiyaç duyar. Windows 98 ve ME eMule'un performansını düşüren bir ağ yapısına sahiptirler. Windows 2000 veya XP gibi daha yeni işletim sistemleri bunun için çok daha uygundur.
Windows 98 için, mümkün olan bağlantıyı artıracağını vaat eden kayıt defteri yamalarını kullanmayın. Bunlar düzgün çalışmaz ve sisteminizde sorun yaratabilir.
Hata mesajı, oleacc.dll bulunamadı
Windows 98 makinelerinde eMule başlatıldığında bu hata görülebilir. Kayıp dll Microsoft'un Windows 98 Sistem Güncellemesi'ndedir.
Kurulabilir veya Arşiv?
Kurulabilir sürüm içinde gerekli tüm belge ve dosyaları bulunduran, eMule'un ilk kez kurulumuna en uygun biçimidir. Sadece .exe dosyasını başlatın ve kurulum size işlem süresince yol göstersin.
Arşiv olarak dağıtılan dosya sıkıştırılmış halidir. Arşivin içeriği istenen bir dizine çıkartılmalıdır. Bu dağıtım sürüm güncellemeleri için daha kullanışlıdır.
eMule'u yeni sürümüne güncellediğimde ayarlarımı / indirmelerimi nasıl korurum?
Eski sürüm için kullandığınız aynı dizine yeni eMule sürümünü çıkartın veya kurun. Sadece eMule.exe ve kullanıcıya ait olmayan dosyalar değiştirilecektir. Tüm ayarlar ve indirmeler korunur.
eMule yeni sürüme güncellenmeden önce kapatılmalıdır! Varolan ayarları korumak için sihirbaz belirdiğinde basitçe İptal'e basın.

eDonkey / Overnet'ten eMule'a güncelleme ve indirmeleri koruma
eDonkey, .47 sürümünden önce eMule uyumlu parça sistemi kullanırken .47 sürümünden sonra geçici indirilenleri birçok bireysel dosyaya ayırdı.
eDonkey'nin eski sürümü için eMule'un geçici dosyalar klasörüne basitçe eDonkey'de kullanılan aynı yeri gösterin, yada parça dosyalarını eMule çalıştırılmadığında eMule'unuzun geçici klasörüne taşıyın.
eDonkey'nin daha yeni sürümleri ve Overnet ayrı parça-sistemi kullanır. "eski sitil" seçeneği, geçici indirmeyi tek dosya yapmak için bu istemcilerde mevcut bir özelliktir - part.met dosyası hala yeni ve uyumsuz biçimdedir.
eMule v0.30c ve üstü, harici parça dosyalarını eMule indirmelerinize eklemek için dönüştürme işlevi sunar. Bu, modası geçmiş (eMule, eDonkey =.47) ayrılmış biçimi olduğu gibi ve "eski sitil"-.47 öncesi eDonkey/Overnet istemcileri biçimini dışardan alır. eMule biçimine uymayanlar eMule biçimine dönüştürülecektir.
Dışarıdan alım işlevine Acil Menüden (Alt+X'e basın) veya Araçlar simgesinden ulaşabilirsiniz. Tüm yapmanız gereken parça dosyalarını içeren bir klasör belirtmeniz. eMule otomatik olarak parça dosyalarını dönüştürmeyi deneyecek ve bunları indirmelerinize çalışma esnasında ekleyecek.

Orjinalinin Güncellenmesi: Monk tarafından 2003-02-27Last Update: 29.12.2005 15:49
SSS
 
  Kurulum ve Güncellemeler
Sunucu, Bağlantı ve ID
Krediler
Ayarlar ve Hız
Diğer
eMule Kullanımı
İndirmeler ve Paylaşılan Dosyalar
Krediler
Simgeler
Genel Bilgiler
Seçenekler


Privacy Policy