NajnowaszaWersja: 0.50a | Community: 0.51b
 Deutsch English Français Hebrew Chinese Traditional Spanish Italian Polish Lithuanian Estonian Danish Swedish Dutch (Netherlands) Portuguese (Brazil) Czech Portuguese - Portuga Russian Catalan Turkish Finnish Romanian Greek Serbian Chinese Simplified 
Get eMule at SourceForge.net. Fast, secure and Free Open Source software downloads

Instalacja i Uaktualnianie HelpNAV
> Jaki wpływ ma system operacyjny?
> Błąd nie odnaleziono pliku oleacc.dll
> Instalator czy binarki?
> Jak mogę zachować moje ustawienia / pobierane pliki, gdy uaktualniam eMule do nowej wersji?
> Uaktualnienie z eDonkey / Overnet do eMule z zachowaniem pobieranych plików

Jaki wpływ ma system operacyjny?
eMule działa na wszystkich wersjach Windows po Windows 95. Aplikacja p2p używa wielu połączeń sieciowych i przez to potrzebuje stabilnej implementacji sieci. Windows 98 i ME nie mają jej zbytnio rozbudowanej, pogarszając wydajność eMule. Nowsze systemy jak Windows 2000 i XP są lepiej wyposażone.
Nie próbuj używać patchów rejestru dla Windows 98, które mają podnieść wydajność połączeń. Nie działają one właściwie i mogą uczynić Twój system niestabilnym.
Błąd nie odnaleziono pliku oleacc.dll
Ta wiadomość może pojawić się podczas uruchamiania eMule pod Windows 98. Brakujący plik dll znajduje się w Microsoft Windows 98 System Update.
Instalator czy binarki?
Instalator jest dobrze wyposażony na pierwszą instalację Mule, ponieważ zawiera wszystkie niezbędne pliki wraz z dokumentacją. Po prostu uruchom exe i instalator poprowadzi cię przez cały proces.
Binarki to archiwum. Jego zawartość musi być rozpakowana do wybranego folderu. Przydatne przy uaktualnianiu.
Jak mogę zachować moje ustawienia / pobierane pliki, gdy uaktualniam eMule do nowej wersji?
Rozpakuj lub zainstaluj nową wersję eMule do tego samego folderu, którego użyłeś dla starej wersji. Tylko eMule.exe i pliki niezależne od użytkownika zostaną zamienione. Wszystkie ustawienia i pobierane pliki pozostaną bez zmian.
eMule musi zostać zamknięty przed uaktualnianiem do nowej wersji! By zatrzymać istniejące ustawienia po prostu kliknij Anuluj gdy pojawi się wizard.

Uaktualnienie z eDonkey / Overnet do eMule z zachowaniem pobieranych plików
Wersje eDonkey poniżej .47 używają kompatybilnego z eMule systemu pobierania plików, podczas gdy kolejne wersje rozdzielają je na wiele indywidualnych części. Dla starszych wersji eDonkey po prostu wskaż ścieżkę tymczasowych plików eMule do tego samego folderu, który był używany przez eDonkey. Możesz także przenieść pliki części do tymczasowego katalogu eMule gdy jest on wyłączony.
Nowsze wersje eDonkey i Overnet tworzą wiele mniejszych plików części dla jednego pobieranego pliku. Dostępna jest w nich opcja "old style", która zapobiega takiemu podziałowi, jednak plik part.met wciąż jest niekompatybilny z eMule.
eMule v0.30c posiada funkcję pozwalającą pobrać pliki częściowo pobrane przez tych klientów przez import ich plików części. Dotyczy to zarówno starego formatu (eMule, eDonkey <=.47) jak i nowszego (eDonkey/Overnet >.47). Zostaną one przekonwertowane do formatu stosowanego w eMule.
Do funkcji Import plików części możesz się dostać przez Hotmenu (wciśnij Alt+X) lub przez ikonę Narzędzia. Musisz tam tylko wskazać folder zawierający pliki części. eMule spróbuje je przekonwertować automatycznie i doda je do pobieranych plików w czasie pracy programu.

Updated on: 2003-02-27 by Monk


Last Update: 13.02.2005 1:27
FAQ
 
  Instalacja i Uaktualnianie
Serwer, Połączenie i ID
Ustawienia i Prędkość
Kredyty
Pobierane i Udostępniane Pliki
Jak używać eMule
Różne
Informacje Ogólne
Ustawienia
Porty, Firewalle i Router
Serwery
Możliwości
Rozwiązywanie Problemów
  Dla Początkujących
Przewodnik Po Sieci
Narzędzia


Privacy Policy