NejnovějšíVerze: 0.50a | Community: 0.51b
 Deutsch English Français Hebrew Chinese Traditional Spanish Italian Polish Lithuanian Estonian Danish Swedish Dutch (Netherlands) Portuguese (Brazil) Czech Portuguese - Portuga Russian Catalan Turkish Finnish Romanian Greek Serbian Chinese Simplified 
Get eMule at SourceForge.net. Fast, secure and Free Open Source software downloads

Instalace a aktualizace HelpNAV
> Jaké účinky má operační systém na eMule?
> Chybové hlášení: oleacc.dll nebyla nalezena
> Instalátor nebo Binaries?
> Jak si zachovat své nastavení / stahované soubory, když přecházím na novější verzi eMule?
> Přenos nedokončených downloadů z eDonkey / Overtnet do eMule

Jaké účinky má operační systém na eMule?
eMule funguje se všemi operačními systémy Widnows novějšími než Windows 95. P2P aplikace používají mnoho síťových připojení, tudíž potřebují kvalitní podporu síťové komunikace. Windows 98 a ME mají velmi slabou podporu síťové komunikace, což snižuje výkon eMule. Novější operační systémy jako Windows 2000 a XP jsou vhodnější.
Nepoužívejte patche registrů pro Windows 98, které slibují zvýšení počtu možných připojení. Nejsou plně funkční a pouze znestabilní váš operační systém.
Chybové hlášení: oleacc.dll nebyla nalezena
Tato chybová hláška se může objevit, spouštíte-li eMule na Windows 98. Chybějící dll je v Windows 98 Systémové aktualizaci od Microsoftu.
Instalátor nebo Binaries?
Instalátor se více hodí pro první instalaci eMule, protože obsahuje všechnu potřebnou dokumentaci a soubory, ale lze ho použít i pro aktualizaci eMule. Pouze spusťte soubor .exe a instalátor vás provede instalačním procesem.
Binaries je archiv. Jeho obsah by měl být rozbalen do výsledné složky (př: D:\Program Files\eMule). Pokud chcete pouze aktualizovat eMule, nemusíte stahovat instalátor, který je větší, stačí stáhnout Binaries.
Jak si zachovat své nastavení / stahované soubory, když přecházím na novější verzi eMule?
Rozbalte nebo nainstalujte eMule do stejné složky, kterou jste používali pro starší verzi. Pouze soubor eMule.exe a soubory, které nejsou závislé na uživateli budou změněny. Všechno nastavení a stahované soubory zůstanou zachovány.
eMule musí být před aktualizací na novou verzi ukončeno! K zachování existujícího nastavení jednoduše zmáčknte Cancel (Zrušit), když se vás instalátor bude ptát.

Přenos nedokončených downloadů z eDonkey / Overtnet do eMule
eDonkey verze nižší než .47 používají systém souborů kompatibilní s eMule, kdežto verze .47 a vyšší rozdělují nedokončené stahované soubory do mnoha souborů.
U starších verzí, jednoduše nastavte v eMule dočasný adresář na adresář, který využíval eDonkey, nebo když bude vypnutý eMule, přesuňte soubory z dočasného adresář eDonkey do dočasného adresáře eMule.
Novější verze eDonkey a Overnetu používají rozdílný systém, sice umožňujé zvolit "starý způsob", ve kterém bude připad jeden part.met soubor na jeden stahovaný soubor, ale přesto jsou temp soubory v novém nekompatibilním formátu.
Od eMule verze 0.30c je v eMule obsažena funkce, která umí tyto soubory přeměnit na standartní eMule dočasné soubory, samozřejmě zvládne použít i soubory z eDonkey verze nižžší než .47
Tuto funkci spustíte z Hotmenu (zmáčkněte Alt + X) nebo z Panelu nástrojů. Musíte pouze zadat adresář s part soubory a eMule se automaticky pokusí je změnit na standartní part soubory a za běhu přidat mezi stahované.

Last update of English source on: 2003-02-27 by MonkLast Update: 19.02.2007 0:10
Obecné Informace
Nastavení
Novinky
FAQ
 
  Instalace a aktualizace
Servery
Porty, firewally a router
  Průvodce pro začátečníky


Privacy Policy