NejnovějšíVerze: 0.50a | Community: 0.51b
 Deutsch English Français Hebrew Chinese Traditional Spanish Italian Polish Lithuanian Estonian Danish Swedish Dutch (Netherlands) Portuguese (Brazil) Czech Portuguese - Portuga Russian Catalan Turkish Finnish Romanian Greek Serbian Chinese Simplified 
Get eMule at SourceForge.net. Fast, secure and Free Open Source software downloads

Kredity HelpNAV

Co jsou to kredity a proč bych je měl sbírat?
Kredity poskytují výhodu při stahování a jsou odměnou za uploadování (odesílání dat jiným uživatelům). Kredity ovlivňují rychlost, s jakou postupujete ve frontě na stahování souboru. Kredity vám přiděluje vzdálený klient, který od vás stahuje. Čím víc dat od vás stáhne, tím více kreditů vám přidělí. Kredity nejsou globální, to znamená, že je uplatníte pouze při stahování od toho klienta, který vám je přidělil. Zkrátka: čím více dat poskytnete jinému uživateli, tím rychleji získáte přístup k jeho souborům.

Nahoru

Kde mohu vidět své skóre?
Aby nebylo možno s kredity manipulovat, nejsou uloženy na pevném disku vašeho počítače, ale na discích klientů, kteří vám je poskytli. Proto také není možné sledovat stav vlastních kreditů.

Nahoru

Ztratil jsem/smazal jsem si soubor clients.met Přišel jsem tak o své kredity?
To, že jste přišli o soubor neznamená, že jste přišli o své kredity, ale že jste zrušili všechny kredity, které u vás měli ostatní uživatelé. eMule vytváří zálohu souboru clients.met v souboru clients.met.BAK, takže můžete obnovit soubor přejmenováním záložního souboru na soubor clients.met.

Nahoru

Jsou kredity nějak zabezpečeny?
eMule používá k oveření příslušnosti kreditů metodu "key handshake". Kredity jsou uživateli poskytnuty jen v případě, že tato autentifikace byla úspěšná.

Nahoru

Jak lze přesto o kretidy přijít?
Jak popsáno výše, kredity jsou spojeny s metodou ověřování uživatele. Tajný šifrovací klíč potřebný pro toto ověření je vytvořen z informací uložených v souboru preferences.dat a cryptkey.dat. Pokud bude některý z těchto souborů smazán nebo poškozen, již se nebudete moct prokázat jako vlastník svých kreditů, takže o ně přicházíte. Pokud přijdete pouze o soubor cryptkey.dat, je doporučeno smazat také soubor preferences.dat.

Nahoru


Last Update: 12.10.2006 14:02
Obecné Informace
 
  Ikony
Vysvětlení ID
Ovládání eMule
Použité soubory
Seznamy
Hodnocení a Skóre
QR - Zařazení ve frontě
Barvy ukazatele stavu
Kredity
Nastavení
Novinky
FAQ
Servery
Porty, firewally a router
  Průvodce pro začátečníky


Privacy Policy